50. Kainuun Rastiviikko

50th Kainuu Orienteering Week

25.-30.7.2017 Kuhmo, Finland

Kainuun Rastiviikon 2015 kilpailuorganisaatio:

Kilpailunjohtaja:
Jussi Kauppinen, +358 400 104 205, jussikau@gmail.com

Pääsihteeri (markkinointi ja yhteistyökumppanit):
Jukka Liuha, +358 44 7679 533, jukka.liuha@rastiviikko.fi

Valvoja (TA):
Risto Vairinen, +358 50 382 9383, risto.vairinen@luukku.com

Ratavalvojat:
Markku Tolonen
Arto Haverinen

Kilpailutoimisto:
+358 44 512 3517, info@rastiviikko.fi

KRV-info:
Pirjo Neuvonen, +358 44 585 9700, pirjo.neuvonen@suomussalmi.fi

Majoitustoimisto:
KRV-toimisto, +358 44 761 3886, majoitus@rastiviikko.fi, accommodation@rastiviikko.fi

Tiedottaja:
Mervi Juntunen, +358 40 820 2603, mervi.t.juntunen@gmail.com

Pääratamestari:
Jari Anttonen, +358 40 533 6669, zeianttonen@gmail.com

Kartat:
Mapline Oy, Pasi Jokelainen, pasi.jokelainen@mapline.fi

Kilpailukeskus:
Rauno Pyykkönen, +358 400 295 126, kyllikki.pyykkonen@suomussalmi.net

Tulokset:
Risto Kivinen, +358 44 058 3583, risto.kivinen@resultfellows.com

Maali:
Mirja Humalamäki, +358 400 657 701, mirja.humalamaki@gmail.com

Kuntoinfo:
Liisa Kauppinen, likauppinen@gmail.com
Mikko Turunen, +358 40 718 4774, mikko.turunen@ppc.inet.fi

Lähdöt:
Jarmo Tolonen, +358 400 280 548, jarmo-tolonen@luukku.com

Ravintola:
Jaana Juntunen, +358 400 347 013, jaana.juntunen@proagria.fi

 

MAIN PARTNERS

PARTNERS

SUPPORTERS

  •